Hallitus

Porin Joogayhdistyksen hallitus 2019

Päivi Heurlin - puheenjohtaja   heurlin.paivi@dnainternet.net, p.040-5677806 
Mirja Lamberg - varapuheenjohtaja   mirja.lamberg@hyvinvointicenter.fi, p. 044-2563494
Soili Elovaara-Laakso - sihteeri   soili.elovaara@gmail.com
Johanna Hellman - taloudenhoitaja   johanna.hellman@plsoy.fi    
Maikki Forsberg    maikkiforsberg@gmail.com, p.050-300 4312        
Rauno Lehtonen    umpikujasta5@gmail.com, p.0500-799079
Janita Rosten   janita.rosten@gmail.com 
Maria Suomivirta   maria.suomivirta@gmail.com

 

***
Porin joogayhdistyksen hallitus 2018 

Forsberg Maikki
Hellman Johanna, taloudenhoitaja
Heurlin Päivi, puheenjohtaja
Jalonen Anu
Lamberg Mirja, varapuheenjohtaja
Lehtonen Rauno
Lehtonen Viljami, joogafestivaalivastaava
Uusi-Uola Satu, sihteeri 

Porin Joogayhdistys ry / Mirja Lamberg